Judo

Salit ja ohjaajat

Etusivu / Judo / Salit ja ohjaajat / Ohjaajat

Judo-ohjaajat

Heikki ‘Hessu’ Lähteenkorva | 6. dan

Päiväkodit ja koulut

Liittograduoija

Pasi Lind | 5.dan

Muksujudo

Judojunnut

Peter Mickelsson | 5.dan

Aikuiset kuntojudo

Juha (Flobe) Vainio 5.dan

Näkövammaiset /aikuiset

Nuoret ja Junnut

Aikuiset tekniikka

Arttu Laitinen | 5.dan

Muksujudo

Judojunnut

varapuheenjohtaja, judo toiminnanjohtaja

Antti ‘Ana’ Renko | 4.dan

Nuoret

Aikuiset

Esa Korkia-Aho | 3. dan

Power Team – Nuorten ja aikuisten kisaryhmä

Saku Tanayama | 3.dan

puh. 046-920 5556

Muksujudo

Nuoret

Aikuiset

Puheenjohtaja

Pekka Pöyhönen | 2.dan

Perhemuksujudo

Judojunnut

Antti Heinonen | 2. dan

Alkeis-, kuntojudo ja tekniikkaharjoitukset aikuisille

Nuorten kisaryhmä ShiaiPosse – tekninen asiantuntija

Petteri ‘Petsku’ Sulander | 1.dan

Nuoret

Aikuiset

Tarja Toikka | 1.dan

Nuorisuomi -asiat

Perhejudo

Judojunnut

Juha Peltonen | 1.dan

Judojunnut alkeisharjoitukset 11-14 v

Judojunnut jatkoryhmä 7-10 v

Judojunnujen kilpailutoiminta

Eki Korpiola | 1. dan

Judojunnut U9-U13

Sami Suominen | 1. dan

Judojunnut U9-U13

Tapani Piri | 1. dan

Junioreiden kisaryhmä – Shiai Posse

Halllituksen jäsen

Maija Pensala | 1.dan

Kataopetus

Mimmijudo

Muksujudo

Seuragraduoija

Halllituksen jäsen

Janne Halme | 1. dan

Kuntojudo

Otso Koski | 1. dan

Kataopetus

Nuoret

Anne Winter 1. dan

Mattojudo

Olli Linnossuo | 1. kyu

Aikuisten alkeisryhmä

Pasi Holkko | 1. kyu

Aikuisten alkeisryhmä

Johannes Kaira | 1. kyu

Nuoret

Junnut

Pentti Niska | 1. kyu

Junioreiden kisaryhmä – Shiai Posse

Juha Klefström | 1.kyu

Judojunnut alkeisharjoitukset 7-10 v.

Judojunnut jatkoryhmä 7-10 v.

Saara Neuvonen | 1. kyu

Mimmijudo

Muksut ja junnut

Nico Virta | 2. kyu

Perhejudo

Mari Pensala | 3. kyu

Mimmijudo

Muksut ja junnut

Janne Hokkanen | 3. kyu

Perhejudo

Nea Talassaari | 3. kyu

Mimmijudo

Muksujudo

Emma Uusihakala | 3. kyu

Mimmijudo

Junnujudo

Pierre Thewrewk-Pallaghy | 3. kyu

Muksut ja juniorit